M
S
Mieszkanie, Sprzedaż, 36.69 m2, brak
Powierzchnia
36.7 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0 / 3

Mieszkanie, Sprzedaż, 36.69 m2, brak

Mieszkanie
Sprzedaż
mapa
223 809 PLN
223 809 PLN
223 809 PLN
6 100 PLN
36.7 m2
2
0 / 3
2020
Pierwotny
22967

Opis nieruchomości

KUP I ZARABIAJ NA WYNAJMIE W KOŁOBRZEGU.
NAJNIŻSZE CENY W MIEŚCIE już od 5.900, - zł za 1 m brutto z 8 % podatkiem VAT.
Aktualnie oferujemy na sprzedaż mieszkania w II etapie inwestycji w budynku nr 5, dla którego koniec prac budowlanych przewidziano do 31.12.2020 roku.
Przeniesienie prawa własności nieruchomości nastąpi w terminie do 30.08.2021 roku.
Nowo budowana inwestycja o nazwie "PRZY WITOSA" realizowana jest przy ul. Witosa w Kołobrzegu i będzie obejmowała budowę chronionego osiedla domów wielorodzinnych, które składać się będzie z 7 budynków mieszkalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą i z zagospodarowaniem terenu.
Inwestycja zlokalizowana jest z dala od zgiełku turystycznego, w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum miasta ok 3 km.
W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, sklepy, szkoła i przedszkole. Odległość od plaży ok. 4 km.
Budynki będą składały się z IV kondygnacji naziemnych (parter i trzy piętra), z garażami podziemnymi i miejscami postojowymi.
W podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi znajdować się będą również komórki lokatorskie a każdy z bloków zostanie wyposażony w cichobieżną windę. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia.Kupując mieszkanie nabywamy udział w częściach wspólnych oraz w prawie własności gruntu. Nabywcy mieszkań obligatoryjnie muszą zakupić dodatkowo miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę lokatorską.
CZAS TRWANIA INWESTYCJI: 
Rozpoczęcie inwestycji nastąpiło w kwietniu 2018 roku.
Budowa podzielona jest na III etapy.
Etap I - budynek nr 1, nr 2 i nr 3 
- budynek nr 1 już oddany do użytkowania w lipcu 2019 roku
- budynek nr 2 - już oddany do użytkowania w listopadzie 2019 roku
- budynek nr 3 - już oddany do użytkowania w marcu 2020 roku.
Etap II - budynek nr 4 i 5 
- czas trwania od 2019 do 31.12.2020 roku
Etap III - budynek 6 i 7 
- czas trwania 2020 do 2021 roku
BEZPIECZNY ZAKUP - ZABEZPIECZENIE ŚRODKÓW KLIENTA:  
Zapewniamy bezpieczeństwo i gwarancję zwrotu wpłaconych pieniędzy, gdyż Państwa wpłaty dokonywane będą na otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy a nie na konto dewelopera, zgodnie z 4 ust. 4 ustawy o ochronie nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.
Deweloper otrzymuje cześć Państwa pieniędzy zdeponowanych na tym rachunku powierniczym dopiero po zrealizowaniu danego etapu inwestycji zgodnie harmonogramem przedsięwzięcia deweloperskiego określonego w umowie deweloperskiej.
Mieszkania będą sprzedawane na własność, wraz z proporcjonalnym do wielkości lokalu udziałem w częściach wspólnych i prawie własności gruntu.
CENY MIESZKAŃ: 
- Ceny 1 m2 pow. mieszkań kształtują się od 5.900,- zł do 6.100,- zł. brutto w tym 8 % podatek VAT.
- Ceny mieszkań zaczynają się od 223.931,- zł do 376.112,- zł brutto.
Do ceny mieszkania należy doliczyć cenę (miejsca postojowego lub garażu) i komórki.
- Miejsce postojowe w hali garażowej cena 25.000,- zł
- Garaż cena od 40.000,- zł do 45.000,- zł
- Komórka lokatorska cena 7.000,- zł
STRUKTURA MIESZKAŃ:
Powstanie 196 mieszkań 2,3 i 4 pokojowych o pow. od 36 m do 85 m.
Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony a cześć mieszkań na parterze ogródki.
GARAŻE - MIEJSCA POSTOJOWE KOMÓRKI LOKATORSKIE: 
- 38 garaży podziemnych
- 150 miejsc w hali garażowej o pow. 11,5 m2
- 160 komórek lokatorskich o pow. od 2,55 m2 do 6,38 m2
Kupno (miejsca postojowego lub garażu) i komórki lokatorskiej jest obowiązkowe.
WARUNKI ZAKUPU:  
1.  Mieszkanie można zarezerwować bez kosztowo na max. 7 dni do czasu np. przyjazdu do Kołobrzegu.
2. Następnie w zależności od wariantu zakupu zawierana jest umowa rezerwacyjna z wpłatą kwoty 10.000, - zł lub od razu umowa deweloperska w formie aktu notarialnego.
3. Po zapłacie ceny sprzedaży zgodnie z harmonogramem płatności istnieje możliwość wydania mieszkania.
4. Po uzyskaniu zgody na użytkowanie budynku następuje przeniesienie własności w formie aktu notarialnego.
Dla klientów, którzy chcieliby przy zakupie wspomóc się kredytem hipotecznym - wszystkie formalności realizowane są w biurze sprzedaży, od zbadania zdolności kredytowej, po dobór oferty, cały proces kredytowy wraz z podpisaniem umowy kredytowej.
KOSZTY UTRZYMANIA: 
przewiduje się wysokość czynszów na poziomie ok. 8,5 zł za 1 m2 z zaliczką na ciepłą i zimną wodę i centralne ogrzewanie.
MEDIA:  
centralne ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego w budynku, odprowadzanie ścieków i dostawa wody z instalacji miejskiej, energia elektryczna od lokalnego operatora Energa.
STANDARD WYKOŃCZENIA: 
Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim do indywidualnego wykończenia przez nabywcę.
Możemy wskazać firmy współpracujące, które za dodatkową opłatą mogą mieszkanie wykończyć lub zająć się całym procesem inwestycyjnym poprzez projektowanie, nadzór oraz umeblowanie i wyposażanie mieszkania.
Opis standardu wykończenia lokalu mieszkalnego:
Podłogi posadzka cementowa pod wykończenie docelowe,
Ściany i sufity tynki gipsowe maszynowe wykonywane na mokro,
Stolarka okienna PCV biała od wewnątrz, okleina od strony zewnętrznej w kolorze szarym,
Instalacja wodna w zakresie wody ciepłej i zimnej rozprowadzenie rur PCV zgodnie z projektem, bez białego montażu,
Instalacja kanalizacyjna podejście pod urządzenia sanitarne w łazience i kuchni,
Instalacja grzewcza rury z tworzywa sztucznego, grzejniki stalowe płytowe, w łazience grzejnik drabinkowy, zawory i głowice termostatyczne, rozprowadzenie zgodnie z projektem,
Instalacja elektryczna zgodnie z projektem, biały montaż gniazda i włączniki, instalacja 3 fazowa pod kuchenkę elektryczna,
Instalacja teletechniczna TV, internet, domofon,
Drzwi wejściowe do mieszkania - skrzydło drzwi z uszczelka, drzwi antywłamaniowe z dwoma zamkami,
Parapety wewnętrzne brak,
Drzwi wewnątrzlokalowe brak,
Balkon posadzka wykończona deska tarasowa, balustrady stalowe z wypełnieniem szklanym, bezpiecznym.
Standard wykończenia budynku:
I. Opis ogólny budynku Wysokość budynku 4 kondygnacje nadziemne (parter i trzy piętra). Hala garażowa podziemna oraz garaże indywidualne.
II. Technologia i konstrukcja Fundamenty: żelbetowa płyta fundamentowa, ściana fundamentowa żelbetowa ocieplona styropianem XPS, izolacja pozioma i pionowa. Ściany zewnętrzne murowane z silikatu ocieplone styropianem gr. 15 cm, tynk cienkowarstwowy malowany. Ściany wewnętrzne działowe silikat lub beton komórkowy gr. 8 cm i gr. 12 cm, ściany korytarzy silikat gr. 24 cm, ściany między lokalowego silikat gr. 24 cm. Konstrukcja stropu: prefabrykowane sprężone płyty kanałowe. Dach prefabrykowane sprężone płyty kanałowe, ocieplenie: styropianem 35-40 cm,+ 2 x papa termozgrzewalna.
III. Wykończenie wewnętrzne Posadzka wewnętrzna: izolacja przeciwwilgociowa, izolacja termiczna i wylewka betonowa (jastrych) bez okładzin ostatecznych. Ściany wewnętrzne i sufity: tynk gipsowy nakładany maszynowo.
IV. Okna i drzwi Okna PCV 5-cio komorowe 3 - szybowe w kolorze białym od wewnątrz, okleina w kolorze szarym na zewnątrz, nawiewniki w oknach, Drzwi wejściowe do mieszkań w kolorze skrzydło drzwi z uszczelka, antywłamaniowe z dwoma zamkami. Parapety zewnętrzne blacha stalowa. Parapety wewnętrzne PCV tylko części wspólne.
V. Wyposażenie elektryczne/ teletechniczne Przyłącze elektryczne do tablicy rozdzielczej w budynku. Instalacja elektryczna (biały montaż). Rozprowadzenie instalacji antenowej satelitarnej i anteny naziemnej. Lokal mieszkalny wyposażony w telekomunikacyjna skrzynkę mieszkaniowa (telefon/internet) Ochrona różnicowoprądowa. Instalacja domofonowa. Instalacja elektryczna 3 fazowa dla kuchni.
VI. Ogrzewanie, ciepła i zimna woda Instalacja grzewcza rozprowadzona do poszczególnych pomieszczeń, grzejniki stalowe płytowe, w łazience grzejniki drabinkowe, grzejniki z zaworami i głowicami termostatycznymi. Rozprowadzona instalacja wewnętrzna zimnej i ciepłej wody do kuchni i łazienki bez osprzętu. C.O., CW użytkowa zasilanie ze zbiorczej kotłowni gazowej lokalne stacje mieszkaniowe rozdzielcze LOGOTERMY dla każdego mieszkania. Wentylacja hybrydowa 3 piony na mieszkanie (wentylacja łazienki, wentylacja kuchni, wentylacja okapu), kratki wentylacyjne.
VII. Ciągi komunikacyjne Każda klatka schodowa wyposażona w windę osobowa standard mieszkaniowy. Klatka schodowa malowana - lamperia do wysokości 1,4 m. Okładzina na schodach - płytka gresowa. Drzwi wejściowe do budynków oraz na ciągach komunikacyjnych aluminiowe w kolorze, przeszklone. Skrzynki na listy.
VIII. Hala garażowa oraz garaże indywidualne Posadzka betonowa. Ściany wylewane żelbetowe malowane na biało. Instalacja elektryczna wg projektu. Garaże indywidualne wyposażone w bramy garażowe wjazdowe segmentowe, automatyczne. Miejsca postojowe w hali garażowej wydzielone liniami, ponumerowane.
Jesteś zainteresowany spytaj się o szczegóły i aktualną ofertę.
Biuro sprzedaży dewelopera:
EuroDom Nieruchomości
Mirosław Dąbrowski

ul. Armii Krajowej 11 AB/14 róg ul. Dubois
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 35 319 60 lub 605 24 34 17
email: mirek@euro-dom.net
www.euro-dom.net
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
    Podobne oferty z tej inwestycji (25)
    Pokaż jako:
  • Plany
  • Lista

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Robert Małkiewicz
Robert Małkiewicz
Armii Krajowej, 11 AB/14
78-100 Kołobrzeg

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (159)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (159)

299 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
50.0 m2 3 pokoje Piętro 3 / 4
330 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
47.0 m2 3 pokoje Piętro 3 / 4
368 555 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
67.0 m2 3 pokoje Piętro 0 / 4
330 480 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
55.1 m2 2 pokoje Piętro 2 / 4

223 809 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook Twitter LinkedIn