M
S
Mieszkanie, Sprzedaż, 30.69 m2, brak
Powierzchnia
30.7 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
0 / 4

Mieszkanie, Sprzedaż, 30.69 m2, brak

Mieszkanie
Sprzedaż
mapa
337 850 PLN
337 850 PLN
337 850 PLN
11 008 PLN
30.7 m2
1
0 / 4
2019
Pierwotny
22415

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję Solny Resort**** to nowoczesny, 4 gwiazdkowy obiekt hotelowy położony w Uzdrowiskowej Strefie A w Kołobrzegu przy ul. A. Fredry,w odległości zaledwie 200 m od parku nadmorskiego, 500 m od morza i piaszczystej szerokiej plaży.
W obiekcie znajdować się będzie 150 apartamentów hotelowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym.
Budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych. Teren monitorowany, ochrona całodobowa, ogrodzony, zagospodarowany w teren zielony.
W sprzedaży apartamenty 1 pokojowe typowo hotelowe, bez aneksów kuchennych , ale mające spory metraż od 27,16 do 33,74 m2. Oddawane będą w pełni wykończone w standardzie 4 gwiazdek hotelu. Każdy z apartamentów posiadał będzie loggię z przeszkleniem lub umeblowanym tarasem. Inwestor przewidział kilka dwupoziomowych apartamentów z prywatnymi tarasami .
Cena za m2 apartamentu wynosi 8.950 zł netto + 23% VAT( 11.008,5 zł brutto).
Ponadto do lokalu który będzie wykończony w standardzie hotelowym doliczyć należy koszty wyposażenia 35 tys. zł netto + 23% VAT ( 43,05 tys. zł brutto). Nie dotyczy osób które kupują apartament do własnego użytku.
Wszystkie apartamenty objęte są 23 % Vatem. Istnieje możliwość zwrotu podatku Vat.
Dla przyszłych mieszkańców deweloper Solny Investment Sp. z o.o. przewidział również miejsca postojowe naziemne ogólnodostępne przy budynku bez możliwości zakupu.
STANDARD WYKOŃCZENIA: 
Apartamenty wykończone w standardzie 4 gwiazdek. Pokoje wyposażone będą w nowoczesne oraz stylowe meble, klimatyzację, pełny węzeł sanitarny. Wykorzystywane materiały oraz technologie są zgodne z najnowszymi trendami, a użyte tworzywa, proces technologiczny i budowlany gwarantują najwyższą jakość wykończenia.
Wszystkie pokoje będą miały wykończone łazienki.
Solny Resort**** stanowić będzie integralną, nową część obecnego Hotelu Solny w Kołobrzegu, który to od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim Wybrzeżu.
Równocześnie z nową inwestycją, przeprowadzony będzie generalny remont obecnego Hotel Solny tak, aby oba obiekty stanowiły jedną, wspólną, integralną całość. Część apartamentowa połączona zostanie dwukondygnacyjnym łącznikiem z istniejącą infrastrukturą hotelową.
W obiekcie, aby ułatwić komunikację, zastosowano dwie cichobieżne windy MONOSPACE 500 produkcji KONE, na dachu zaprojektowano zieleń oraz kolektory słoneczne.
Solny Resort**** dysponować będzie ponadto krytym basenem oraz nowymi, dwupoziomowymi salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem. To wszystko, w połączeniu z obecną infrastrukturą HoteluSolny czyli parkingiem, basenem zewnętrznym, strefą odnowy biologicznej, salonem fryzjerskim i kosmetycznym, sauną, a także restauracją i lobby barem stanowić będzie idealne miejsce do wypoczynku czy spotkań biznesowych.
STAŁA STOPA ZWROTU
Głównym atutem inwestycji w Solny Resort**** jest gwarancja stałej stopy zwrotu oparta na stabilnej umowie najmu z doświadczonym Operatorem oraz pełna bezobsługowość inwestycji. Gwarantowany zysk 7% rocznie 30 dni pobytu właścicielskiego w tym także w sezonie letnim!

WARIANTY ZAKUPU:

** zakup apartamentu z wyposażeniem wraz z podpisaniem 10 letniej umowy najmu z gwarantowaną stopą zwrotu 7 % w skali roku- liczone od ceny netto zakupionego pokoju bez kosztów wyposażenia
**zakup apartamentu z wyposażeniem wraz z podpisaniem tzw. prowizyjnej umowy najmu-przychody dzielone prowizyjnie od przychodów w wynajmu pokoju (60% przychodu właściciel, 40% operator)
**zakup apartamentu na własny użytek bez zawierania umowy najmu.
Jeśli lokal zostanie kupiony na własny użytek nabywca musi liczyć się z kosztem opłaty za zarządzanie i administrowanie, czynsz miesięczny wyniesie ok. 10,- zł za 1 m2 powierzchni, po stronie właściciela będzie też oczywiście opłata za media.
W przypadku zakupu inwestycyjnego z opcją wypłaty zysków (stałych, lub uzależnionych od obłożenia) koszty eksploatacyjne oraz ubezpieczenie są po stronie operatora.
Nabywca, który kupuje nieruchomość jako inwestycję, by zarabiać na wynajmie ma zapewniony ma tzw. pobyt właścicielski aż 30 dni w roku. Przy opcji condo właściciel jeżeli będzie chciał wykorzystać pobyt właścicielski poniesie też koszt 1 500 zł netto rocznie (niezależenie od tego ile dni wykorzysta, czy 1 czy 30 dni), ale jeśli nie skorzysta z pobytu w danym roku w ogóle, wówczas ta kwota nie jest pobierana.
TERMIN REALIZACJI rozpoczęcie budowy koniec 2018 r, planowane zakończenie inwestycji  IV kwartał 2019r
HARMONOGRAM WPŁAT
40% - najpóźniej w dniu podpisania umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego
20% - do 14 grudnia 2018 r.
20% - do 15 kwietnia 2019 r.
20% -  do 15 sierpnia 2019 r.
WŁASNOŚĆ
Kupując apartament w Solny Resort ****, zyskujecie Państwo prawo własności do lokalu apartamentowego i udział w prawie użytkowania wieczystego gruntu.
Koszty związane z podatkiem od nieruchomości i użytkowaniem wieczystym leżą po stronie właściciela apartamentu (koszt w wysokości 1.000 zł rocznie)
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
    Podobne oferty z tej inwestycji (15)
    Pokaż jako:
  • Plany
  • Lista

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Mirosław Dąbrowski
Robert Małkiewicz
Armii Krajowej, 11 AB/14
78-100 Kołobrzeg

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (159)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (159)

299 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
50.0 m2 3 pokoje Piętro 3 / 4
330 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
47.0 m2 3 pokoje Piętro 3 / 4
368 555 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
67.0 m2 3 pokoje Piętro 0 / 4
330 480 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
55.1 m2 2 pokoje Piętro 2 / 4

337 850 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook Twitter LinkedIn